הריון ולידה

"בין השמשות - מקום לנפוש" נולד לאחר שנים רבות של ציפייה והכנה לקראתו.

במשך כל הזמן שבו התבשל הרעיון במוחנו עסקתי במה שאני הכי אוהבת לעשות. לטפל.

מעל ל 20 שנים שאני מטפלת בשיאצו עם התמחות בטיפול בנשים בהריון. כמו כן אני מדריכת הכנה ללידה ושנים רבות גם ליוויתי נשים בלידה (דולה).

 

באופן טבעי הבנו ששני התחומים יכולים להשתלב נפלא ולכן אנו מציעים לכם חבילת נופש מפנקת שכוללת שני לילות (+ארוחת בוקר) וקורס הכנה ללידה המותאם במיוחד עבורכם ומטרתו לענות לצרכים שלכם. 

בקורס תקבלו ידע מקיף על תהליך הלידה עצמו על כל שלביו, הן מהבחינה הפיזית, הן מהבחינה הריגשית ותרכשו כלים מעשיים להתמודדות עם כאב בכל שלבי הלידה, כלים אשר יאפשרו לכם לחוות את החוויה המשמעותית ביותר בחיי הורים ממקום של חיבור, תקשורת זוגית אינטימית, בטחון עצמי, הקשבה ושיתוף פעולה עם הצוות המקצועי.

יחד עם תינוקכם, גם אתם נולדים כהורים ובמהלך הקורס נשאל את עצמנו איזה הורים אתם רוצים להיוולד להיות ומה חשוב לכם להביא איתכם כהורים לחווית הלידה.

בקורס נתייחס לכל התחומים הקשורים ללידה. הן ברמה הפרקטית של הבנת התהליך עצמו והן ברמה הרגשית. בתום הקורס תהיו מצויידים בידע, כלים ומיומנות שישמשו אתכם ברגעים המרגשים ביותר בחיים.

"בין השמשות" הוא המקום האידיאלי לעבור סוג הכנה שכזה. מפנק, שקט, רגוע, רומנטי ופסטורלי, חוויה שנשארת כזיכרון נפלא לכל החיים.

אנו מציעים מגוון רחב של חבילות אירוח הכוללות הכנה ריגשית ללידה. מחבילה בסיסית שקראנו לה "הפעם הראשונה" דרך "החבילה המודולרית" ועד לחבילה "האקסקלוסיבית". בכל המקרים הקורס יותאם עבורכם ולצרכים שלכם.

הפעם הראשונה - סוף שבוע מפנק, שני לילות, ארוחת בוקר ועוד פינוקים. קורס הכנה מותאם אישית בין כ 10 שעות. 3400 ש"ח.

החבילה המודולרית- סוף שבוע מפנק, שני לילות, ארוחת בוקר ועוד פינוקים.

מתאים לזוגות בלידה ראשונה , אבל גם לזוגות שכבר ילדו וזקוקים לרענון, חיזוק וחויית לידה מתקנת, יחד נרכיב הדרכה שתענה על הצרכים שלכם. מינימום 4 שעות  מ 2800 ש"ח.

 

החבילה האקסקלוסיבית - סוף שבוע מפנק, שני לילות, ארוחת בוקר וכל הפינוקים. קורס הכנה לילדה בין כ 10 שעות שני טיפולי שיאצו מפנקים בני כ 60 דק' וארוחת סושי מותאמת לנשים בהריון. 4200 ש"ח.

לפרטים נוספים והזמנות - צור קשר